| Rossa8807 a întrebat:

Bună, am un abonament de 260 de lei dar nu am banii, oare o pot plati luna viitoare? Se întâmpla ceva? Funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Luna viitoare platesti dublu. Si ce nu ai platit acum.
Asa ca ma indoiesc sa poti plati 520 de lei.

| Rossa8807 explică (pentru darrio2007):

Serios se poate sa plătesc luna viitoare, nu îmi închid cei de la Vodafone abonamentul?

| Rossa8807 explică (pentru darrio2007):

?

| darrio2007 a răspuns (pentru Rossa8807):

Nu stiu cum este la Vodafone.
Sunt la Orange.
Am intarziat si eu cu plata abonamentului dar nu mai mult de doua saptamani de la data scadenta.
Dar, avand in vedere ca nu vor sa ramana fara clienti, e posibil sa accepte plata pe doua luni.
Poate ma insel, nu lua in considerare ce am scris.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Abonament la ce?

| Rossa8807 explică (pentru sadrian46):

Vodafone

| sadrian46 a răspuns (pentru Rossa8807):

Ai un contract cu ei. Citește.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde, ce fel de abonament e si cand ai termenul de deconectare.
Daca depasesti termenul, atunci la unele firme trebuie sa platesti deschidere /reconectare.