| Vlad_Tsan_1999 a întrebat:

Am un allwiew p7 extreme,l-am tinut intr-un dulab,inchis, cand l-am deschis avea 47% baterie si la alimentatie scria 2 min viata la baterie...intentia mea era sa il resetez, ..cand l-am resetat s-o inchis telefonul. l-am pus la incarcat si acum nu se mai deschide de loc...am incercat hard reset. nu vrea.ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NewLifeGaming a răspuns:

S-a dus bateria cel mai probabil.
Incearca sa il pornesti in timp ce se incarca.Sau lasa-l o zi in priza si incearca ziua urmatoare. happy