| MsBlackSwan a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva? Aseara ma jucam pe telefonul meu, un LG P500, si mi s-a inchis telefonul pentru ca nu mai avea baterie. Dar din neatentie l-am scapat pe jos dar mi-am zis ca n-are nimic. Cand l-am bagat la incarcat si l-am deschis, ecranul era galben si scria,, Emergency Mode!" (mod de urgenta). N-am stiut ce sa ii fac si m-am gandit ca poate pana maine dimineata se deschide singur. Azi tot asa este, si toata seara nu s-a inchis ecranu. Ce sa fac?;(

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca telefonul inca se afla in perioada de garantie, mergi cu telefonul la service.

| nyko98765 a răspuns:

Cred ca atunci cand a cazut i s-a defectat ceva la cartela sim, oricum incearca sa ii scoti bateria si cartela si vezi daca merge apoi
succes

| MsBlackSwan explică (pentru nyko98765):

Mda... am uitat sa spun ca am facut asta deja si ca nu merge. Alta idee?

| nyko98765 a răspuns (pentru MsBlackSwan):

Nu stiu nu sunt foarte expert in tehnologie dar incearca sa il duci la in locul din care l-ai luat poate ti-l repara
PS nu ii spune ca ti-a cazut laughing)