| cristi28122000 a întrebat:

Buna am un **** de Sony experia m4 aqua si nu imi mai merge camera de pe spate doar cand vrea si am auzit ca as putea rezolva aceasta problema dand un reset de bios insa recovery mode imi este blocat.As vrea sa stiu cum pot sa deblochez si daca imi pierd cumva garantia

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Daca mai ai garantie la Sony Xperia M4 Aqua foloseste-te de ea.O sa iti schimbe camera sau o sa resofteze telefonul.Fa un back-up la date inainte sa duci telefonul in service si dezactiveaza toate codurile pentru a putea fi testat telefonul.