| EllaFCP a întrebat:

Am un Huawei P6 si de cateva zile cand il deschid apare doar sigla de la Huawei si apoi ANDROID pe ecran. Am cautat pe internet si am inteles ca a intrat in boot loop... Am incercat tot felul de metode, gen instalarea altui android prin Recovery mode, in care apare FAIL la orice operatiune incerc >imi da E:failed to mount/cache (invalid argument)

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Cum ai încercat instalarea altui Android prin ce metode?

| EllaFCP explică (pentru Anonimuserr):

De pe card.

| Anonimuserr a răspuns (pentru EllaFCP):

Încearcă cu Odin. Descarcă o versiune de Android 5.0 și flashuieșet-o cu Odin. Mamă ce exprimare... Înceacă așa.