| x2gk9r a întrebat:

Buna! Am un Huawei y90 aseara inainte sa adorm aveam 74% iar acum dimineata cand m-am trezit aveam 69%
Este in regula?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar fi?

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca e in regula! Ce ai crezut ca daca noaptea tu dormi doarme si bateria telefonului si nu se consuma? laughing Daca asta vrei, deconecteaza-l/inchide-l de tot si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai instalată vreo aplicație care consuma multe resurse în fundal, atunci e in regula.

| likealwayss00 a răspuns:

Cel mai probabil ai primit notificări pe durata nopții și ele îți mai descarcau din baterie sau aveai Bluetooth pornit