| ZuettH a întrebat:

Buna happy
Am un iPhone 4 si vreau sa il bag in calculator pentru. ai face reconfigurari... dar cand il bag in pc imi zi : "Acest iPhone nu poate fi utilizat, deoarece serviciul Apple Mobile Device nu este pornit "... va rog ajutati-ma happy FUNDA

7 răspunsuri:
| ZuettH explică:

Am telefonul cumparat de la Vodafone acum 2 ani laughing

| ZuettH explică:

Hmmm sad si aia cum o fac... nu ma lua ca doamne iarta-ma nici asta nu sti... da chiar nu stiu ce trebuie sa ii facsad

| Lionsgate a răspuns (pentru ZuettH):

Intra la setarile telefonuui si reinstaleazaca complet acolo o sa-ti ceara, parola de la tel, tu o sti carei, o sa ti se stearga tot, nr de tel muzica tot, dart dupa o sa-ti mearga.

| ZuettH explică (pentru Lionsgate):

Mda happy multumesc dar nu o trebuit sa il resetez...

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Cand l-ai deschis prima data trebuia sa-l setezi cu niste optiuni

| Ele_Elenwtza_1998 a răspuns:

Activeaza serviciul Apple Mobile Device happy

| ZuettH explică (pentru Ele_Elenwtza_1998):

L-am activat..shi tot nu vreasad