| Suki08 a întrebat:

Buna, am un iphone 5s, si cand mi l-a tras cineva din mana s-a indoit putin da la butonul de volum de jos si din cauza asta a iesit putin display-ul in afara in coltul de sus, oare o sa aiba ceva pe parcursul timpului sau va functiona la fel in continuare?

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Evident ca o sa apara o problema pe parcurs, cred ca e timpul sa-ti schimbi telefonul. Probabil universul a facut in asa fel incat sa se intample asta, in niciun caz cartonul folosit din seria 5.

| Cristian23B a răspuns:

N-are nimic - tine tel departe de apa si totul e ok