| Alex14cornea a întrebat:

am si eu un iphone 4s si am pus codul 0852 adica de jos in sus pe linea din mijloc si acum spune ca e dezactivat pentru 60 min ca am incercat de prea multe ori si nici nu stiu parola de la contul icloud sau vreo parola de la vreun cont deoarece a fost a varului meu si nici el nu mai stie plss dau funda!

2 răspunsuri:
| Radu_Robert_Agapios_1994 a răspuns:

Intra pe Youtube si vezi acolo la Vlad Mnt cum deblocheaza iPhonul, cu parola nu stiu ce sa faci dar macar deschizi telefonul... Funda?

| Alex14cornea explică (pentru Radu_Robert_Agapios_1994):

Nu merge cand spun remaind me zice no mach found.