| BuffaloSoldier a întrebat:

Am un iPhone SE si acum am observat ca nu mai prinde nicio retea de wifi. Pana acum imi gasea si nu aveam nicio problema. De ce oare? Se poate repara? Daca da cat costa?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Incearca mai intai sa resetezi telefonul, poate functioneaza din nou. Daca nu si inca e in garantie du-l la un service.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Intra la setari - wi-fi si opreste wi-fi pentru 2-3 minute. Dupa repornire ai mari sanse sa unctioneze din nou.
2. Daca nu functioneaza cu (1), opreste si reporneste complet telefonul dupa 2-3 minute, din butonul de pornire/oprire.
3. Daca nici (1) nici (2) nu da rezultat, atunci du telefonul la verificat la un service, eventual in garantie.