| SHHS a întrebat:

Buna am un Nokia lumia 920 si mi se încălzește foarte tare dupa ce ma joc câteva minute este normal? ce sa fac? Si bateria se descarcă foarte repede dupa ce mă joc cam 15 min ce sa fac? Să-mi schimb bateria?

Răspuns Câştigător
| thezbx a răspuns:

15 minute? e ceva in neregula, adica la Nokia tine bateria 2-3 zile. si mie mi se mai incalzeste cateodata dar nu se descarca. daca e nou du-te cu el de unde l-ai luat. te sfatuiesc sa nu mergi sa service-urile gsm

| SHHS explică (pentru thezbx):

Cand este 100% si il scot de la incarcat si ma joc cam 15-20min bateria scade la 50% cam asa, sa cumpar alta baterie?

| SHHS explică (pentru thezbx):

Cand este 100% si il scot de la incarcat si ma joc cam 15-20minute bateria scade la 50% cam asa, sa cumpar alta baterie?

5 răspunsuri:
| SHHS explică:

Când este 100% si îl scot de la încărcat sima joc cam 15-20 min bateria scade la 50% cam asa. sa cumpăr alta baterie?

| thezbx a răspuns (pentru SHHS):

Incearca sa cumperi alta baterie dar nu cred ca poti sa o inlocuiesti tu, trebuie sa te duci la un specialist

| SHHS explică (pentru thezbx):

Aha atunci o sa o inlocuiesc si sper sa ma tina mai mult de 1zi dar cu incalzirea nu stiu daca e normal asa de repede sa se încălzească? Ca telefonul nu e nou