| anonimulkissulica a întrebat:

am un Nokia n97 si de ceva timp am o problema cu el.
Cand incerc sa ma conectez la wifi imi spune -Connection already active, close it and try it again - si cand intru la conextiuni active nu imi apare nimic.
Crezand ca nu pot face nimic in privinta asta am zis ca mai bine ii dau un hard reset dar pentru asta am nevoite de security code, pe care nu il stiu, am incercat sa pun codurile initiale ale telefonului 12345 sau 0000 sau sa generez un mastercode cu ajutorul imei-ului dar nu a mers.

Stiti cum pot rezolva una din cele doua probleme?

1 răspuns:
| Mihaisiatat06 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde l-ai cumparatar trebuii sa ai garantie la el. daca nu du-te la un profesionist. Funda?