| Problemelemele905 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace 4 si aseara m-am pomenit ca nu-mi apar contactele la whatsapp. Am dat repede la contacte si am vazut urmatoarea chestie "actualizare lista de contacte". Nu pot sa apelez si e grav! Imi apar doar numerele! Ce pot face? straight face

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A disparut asa brusc toate contacele de acolo? in lista ta de contacte mai ai contacte? sigur nu ai facut ceva?

| Divy a răspuns:

S-a actualizat aplicația?
Dacai conversațiile cu număr poți apăsa lung și selecta opțiune adaugă la contacte.
Cât despre opțiune de a suna e posibil să fie de la actualizarea aplicației.
Poți căuta pe net o versiune anterioară a aplicației. Pentru viitor încearcă să dezactivezi actualizarea automată a aplicațiilor