| Nokidoki a întrebat:

Buna,
Am un Samsung Galaxy Fit, cu android 2.3.4, si de fiecare data cand e conectat la Wi-Fi imi apare "Webpage not available" cand incerc sa intru pe Google search sau oricare alt browser in afara de Opera mini. Problema e ca acum si Opera a incetat sa mai functioneze cum trebuie si nu mai stiu ce sa fac. Cum scap de "Webpage not available"? Doar cand folosesc Wi-Fi-ul imi apare aia, ca in rest merge ok. Care sa fie problema? Si cum o rezolv?

2 răspunsuri:
| AndyAndrei01 a răspuns:

S-ar putea sa fie semnalul prea slab.

| Nokidoki explică (pentru AndyAndrei01):

La Wi-Fi? Stau cu telefonul foarte aproape de router. nu are cum sa fie asta.