| Laurentiu_Vasi_1995 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S2 Plus si de ceva timp, cand vreau sa descarc ceva de pe Google Play, apare faza cu achizitii in aplicatie si descarcarea nu mai incepe... am incercat si in alte locatii si de pe alte cartele de la diferite agentii telefonice de ex : Vodafone, Telekom, Digi. Ce as putea face... am observat ca nu foarte multi au problema asta, ca am cautat si pe Google.

2 răspunsuri:
| Dogx a răspuns:

Ai facut tu ceva la el.

| Laurentiu_Vasi_1995 explică (pentru Dogx):

Eu am intrebat cum as putea rezolva asta. daca as fi facut ceva la el as fi stiut si as fi facut la loc.