| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,am un Samsung Galaxy Mini2 si la inceput mi-am descarcat o multime de jocuri, pe langa care si niste aplicatii inutile, intrebarea mea estetongueot sa formatez telefonul? Adica ca pe o partitie dintr-un pc?
Daca se poate formata si eu il formatez trebuie sa instalez adnroidu si toate chestiile care erau la inceput pe el din nou?
Sau la formatare se sterg doar cele adaugate de mine?
Vreau mai multe detalii va rog...
Dau funda1! 1

Răspuns Câştigător
| Alexx15 a răspuns:

Poti sa il readuci la setarile din fabrica. Nu pierzi decat ce ai instalat tu(aplicatii) + contactele, pozele, ce ai pe telefon. Salveaza-ti tot dupa aia urmeaza instructiunile de aici: https://www.youtube.com/watch?v=5v6_gQT-RJQ

Daca ai facut ce trebuie vei avea telefonul ca nou.
Sper ca te-am ajutat1