| Iulia8659 a întrebat:

am un Samsung galaxy s3 si nu stiu ce trebuie sa fac, ca sa pot pune emoticoane cand dau comentarii pe fb. Este vreo aplicatie care trebuie instalata sau? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Ai Fb messenger? daca da le ai. Apesi pe acea agrafa si ai acolo si emoticoanele(Emoji)

| Iulia8659 explică (pentru Ciobanu_Gabi_1990):

Ce agrafa fi mai explicit te rog, cand vreau sa dau un comentariu nu imi apar acele emoticoane de pe fb messenger. Am Samsung galaxy s3

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns (pentru Iulia8659):

Https://www.google.ro/......ps?/search agrafa mica din stanga, Asta daca ai aplicatia facebook messenger :D

| Iulia8659 explică (pentru Ciobanu_Gabi_1990):

Am doar ca sa actualizat facebook messenger si nu mai e asa. acum nu imi mai apare acea agrafa. Pe mine ma intereseaza acele emoticoane cand dau comentarii pe fb. Nu doar la chat cand vorbesc cu cineva.

| Plaveti_Narcis_1997 a răspuns:

Intra in magazin play si scrie emoji keyboard. Descarca una dintre ele si apoi pune-o ca tastatura principala. Si dupa scrie pe fb happy!

| Iulia8659 explică (pentru Plaveti_Narcis_1997):

Eu vreau sa imi ramana tastatura originala de la Samsung nu din aplicatie. Cum fac? Fi mai explicit te rog