| Vasilică333 a întrebat:

Am un Samsung Star II si cand am introdus USB-ul in laptop mi-au aparut doua foldere "Android" si "andorid_secure". Ce-s cu ele? Din cate stiu telefonul nu are android.
Am incercat sa pun un joc care merge pe android. Cand am apasat sa-l deschid "tip de fisier neacceptat". Ce-s cu folderele alea si de ce nu pot sa deschid jocul?

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Ai card in telefon? Probabil cardul tau a intrat intr-un telefon cu Android. Si Samsung Star II deschide doar java.

| Vasilică333 explică (pentru Rockat):

Da, am card, dar nu tin minte sa fi fost intr-un telefon cu Android. Oricum, merci.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca scrie android nu inseamna ca are neaparat android, e doar denumirea fisierului, tu poti sa ii schimbi denumirea si da, se poate sa fi fost si cardul baat intr-un telefon pe androdi sau daca ai intrat pe internet cu telefonul se poate sa iti fi modificat