| MaeRii a întrebat:

Buna,am un telefon E-boda Sunny V35, stiti cumva ca marime cu ce alt telefon este similar, as vrea sa cumpar o carcasa dar pentru marca asta nu gasesc si ma gandeam ca poate exista un telefon cu dimensiuni similare la care gasesc carcase.
Are dimensiuni:115 x 63 x 13.3 mm
Tip ecran:TFT
Rezolutie:480 x 320 pixeli
Diagonala:3.5``

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Drăguțo, nu mai bine mergi la un magazin de accesorii și să probezi? În felul ăsta alegi ce îți place, nu ce îți recomandă alții.

| MaeRii explică (pentru valentingb):

Da voiam sa iau de pe net ca erau mai ieftine.Dar ai dreptate mai bine merg si probez si apoi iau.Multumesc xD

1 răspuns: