| GianinaA a întrebat:

Am un telefon HTC Radar C110e si nu pot sa descarc nimic de pe internet. Daca incerc, primesc un mesaj in care mi se aduce la cunostinta ca este o eroare si sa incerc mai tarziu. Ce parere aveti? Cum as putea proceda pentru a putea downloada?

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

De pe internet nu poti descarca decat muzica si imagini! Iar daca nici asta nu merge intra in setari la aplicatii si bifeaza,, surse necunoscute'' si apesi ok!