| Toader69 a întrebat:

Detin de putin timp un grup pe Facebook... intrebarea mea ar fi cum as putea sa-l fac sa fie +18. Exista pe undeva in meniu vreo setare? Eu am incercat sa-i adaug la nume +18 si primesc mereu mesaj ca e o eroare si sa incerc mai tarziu.

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă nu dorești să îl vadă toată lumea, trece grupul pe setarea "grup închis" și astfel poți selecta membrii!

| UserRo10 a răspuns:

Orice imagine/clip +18 este automat sters de algoritmii Facebook indiferent daca e pe provat sau nu grupul. Nici pe Messenger nu poti face asa ceva. Cel mai permisiv la chestii d-astea este Whattsap

| Ana7807820 a răspuns:

Fa grupul closed sau privat. La requesturi sa vezi profilele persoanelor respective.

| HatzzzJhonule a răspuns:

Nu există nici o setare