| whistle99 a întrebat:

Am un telefon LG-T510 si de vreo 3 zile a inceput sa mearga tot mai greu, azi nu mai reacitoneaza in nici un fel la comenzile mele, apas pe ecran dar el nu face nimic (e cu touchscreen). il am de 1 an si 4 luni, inca e in garantie, daca as merge cu garantia la magazinul de unde l-am cumarat mi l-ar face pe gratis sau mi-ar cere bani, pentru ca e putin zgariat.

1 răspuns:
| MasterGamerEddy a răspuns:

Poi ar fi bine sa mergi la o sectie de telefonie mobila si sa intrebi de repararea lui