| VitaCipCirip a întrebat:

Am primit de curand un telefon Samsung Galaxy GT-S5830 cu android 2.3.5. Vreau sa descarc de pe un trucker cateva aplicatii si jocuri dar cand le pun imi spune sa descarc de pe net nu stiu ce kit sau...Deci imi trebuie ceva programe pentru a pune pe telefon aplicatiile sau ce? Daca puteti sa imi dati un tutorial sau ceva big grin

1 răspuns:
| Silviuc69 a răspuns:

Intra in Play.store si cauta ES File Explorer, instaleaza-l apoi intrii in program cauti kiturile jocurilor pe SD si le instalezi.