| b3b3zapakit a întrebat:

Buna. Am un telefon Samsung galaxy chat B5330 si de 2 zile se tot stinge si se aprinde singur. L-am resetat dar degeaba. Ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred că cel mai indicat ar fi să te duci cu el la reparat!

| einenebun23 a răspuns:

Vezi daca bateria nu iti,, joaca,, daca nu se misca. Ca si eu am patit la fel si am pus acolo putina hartie ca sa il tina fix si am rezolvat problema. Daca nu e asta atunci du-te la cineva specializat in domeniu.

| Rührselig a răspuns:

Cel mai bine e să mergi la shop şi să-l verifice un specialist.