| тecнιннιlα a întrebat:

Buna!
Am un telefon Samsung Galaxy J5 si de vreo saptamana a inceput sa se faca negru. Stiti cum e spray-ul din Paint pentru graffiti, ceva asemanator si e pe tot ecranul. Telefonul merge in rest daca ghicesti unde intri, de auzit se aude bine, touch-ul in schimb uneori nu merge perfect. Dupa ce s-a facut asa fara sa stiu de ce l-am scapat din mana si s-a spart putin in coltul de sus si de jos.
Intrebarea mea este daca vreau sa il repar merita, cam cat ar costa aproximativ si daca stiti de ce se innegreste asa ciudat.
Mersi tongue.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Display-ul costa mai mult de 700 lei deci nu merita.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Mai telefonul este foarte prost pentru pretul lui, dar na acum costa si el cv si ma indoiesc ca ai avea din nou suma de bani pe care ai dat-o inital pe el asa ca da s-ar merita