| Melania28 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy S advance I9070...si m.i se tot blocheaza tastatura si isi revine dupa un timp doar...nu ma lasa sa scriu sad si cand vreau sa sun pe cineva nu ma lasa uneori si suna apoi singur peste cateva minutesad

1 răspuns:
| anonimaaa01 a răspuns:

Buna! Si eu am un Samsung galaxy S advance I9070 si patesc acelasi lucru + ca daca intru pe ceva pe internet se blocheaza si trebuie sa ii scot bateria si apoi il repornesc ca sa mearga. posibil sa fie de la telefon thinking