| narcisa132000 a întrebat:

Buna,am vazut la multi ca pe telefon au unele aplicatii care transforma scrisul si il face cu inimioare sau chestii de genul
Merge doar pe telefoanele Galaxy? Eu am Cosmote Smart XCeed

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Trebuie sa ai o versiune de android cel putin 4.0, apoi trebuie sa intrii pe google play si sa downloadezi tastatura emoji daca nu ai asa ceva la telefon. O poti downloada pe aceasta(iti las linkul ca sa ii stii numele si sa te uiti la filmulet si imagini sa vezi cum e) : http://play.google.com/......ps/details