| Hemera a întrebat:

happy
Are cineva idee daca sau cum as putea sa mut aplicatiile din telefon pe card pe un S3 mini?
Funda!

Răspuns Câştigător
| AnonimaAntonia a răspuns:

Si eu am S3 Mini iar din pacate jocurile nu se pot muta pe card. Am cautat peste tot si toata lumea spunea ca nu se poate

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BunahappyAplicatiile nu se pot muta de pe telefon pe card! O zii bunahappy

| M03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat sa ajut!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru M03):

Ok:*

| Wukii a răspuns:

Nu se poate.

| Laurentizyu a răspuns:

Hei iti vand un pont! instaleaza Mobogenie pe calculator, si sus la setari pune sa descarce tot ce iei de pe el pe cardul tau.pe telefon.dar telefonul sa fie setat ca sa salveze pe card.ti se va deschide ca o partitie usb.si ti se vor stoca pe card, de unde le poti instala in telefon, dar ele vor ramane si pe card, asa ca daca le vei dezinstala le poti reinstala oricand si pe orice smart vrei tu!happy

| M03 a răspuns:

Am eu S2 si pot muta aplicatiile.Dai la aplicatii, deschizi aplicatia dorita, si acolo ar trebui sa-ti apara si optiunea Mutare pe Sd.Incearca.La revedere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru M03):

Buna, la S2 si la S3 mini nu e aceeasi treabahappy

| Hemera explică (pentru M03):

Stiu,are un prieten S2 si am vazut, dar nu imi apare optiunea aia...