| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva LG G2?
Dacă da, aştept să-mi lăsaţi argumente pro şi contra despre el.
Cele mai bune si multe cuprinse într-un răspuns, primeşte fundă.
Merci

1 răspuns:
| Bogdan312 a răspuns:

Avantaje: Vezi imagini clare Ecranul Full HD IPS de 5, 2 inci al lui G2 iti ofera o experienta vizuala superioara text clar detalii de inalta definitie, si un raport de aspect tip cinema, 16:9.
Camera foto avansata de 13 MP dispune de o tehnologie inovatoare de stabilizare optica a imaginii (Optical Image Stabilizer), care stabilizeaza focalizarea in timp ce tii camera astfel incat sa obtii o imagine mai clara si videoclipuri stabile.Procesor - QUAD-CORE QUALCOMM® SNAPDRAGON™ 800 la 2, 26 GHz cel mai tare viteza nu se blocheaza raspunde imediat la comenzi. Durata de viata mare a bateriei.Este un telafon foarte bun.Dezavantaje e cam scump.