| blondyna96 a întrebat:

as avea si eu o intrebare.pentru cei cunoscatori. as vrea sa cumpar un telefon.as vrea sa aiba si tastatura qwerty si touch screen.si as vrea sa aiba camera de 2 mp, 3, 2 sau 5 mp. si as mai vrea si port USB[cablu de date] la el.stiti un telefon care are toate acestea? daca nu, doar cu tastatura qwerty.sau doar touch screen.nu conteaza firma.

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Pai poti lua Nokia sau BlackBerry,+ ca cele cu qwerty tin bateria mult, au telefoane cu querty dar si cu touch, iar azi cam toate au usbbig grin

| blondyna96 explică (pentru Niiiicu):

Imi spui te rog exact ce model are si touch? multumesc

| bz06kou a răspuns:

Black Berry Q10

| HyperionCo a răspuns:

Nokia E6, daca nu ma insel are camera de 8MPX, qwerty si touch screen. Insa e cam scump (cam 1300 lei). Insa daca vrei ceva mai ieftin, iti recomand un Blackberry sau HTC Cha Cha