| ArchWord a întrebat:

as dori si eu niste wallpapere pentru telefonul meu nu stiu ce nume are dar stiu ca este in forma de masina ( ferrari ) cu touch ( nu touchscreen) si ca este telefon dualsim. este un telefon chinezesc ( da stiu. telefoanele de tip chinez nu sunt prea bune dar ce sa fac.) si niste jocuri. Va multumesc. Dau funda pentru cel mai explicit si rapid raspuns

7 răspunsuri:
| Pusheen a răspuns:

Poti sa iei tot ce vrei de pe http://www.zedge.net/, pentru orice telefon!
Uite si mai multe site-uri usor de folosit :
http://www.umnet.com/
www.waptrick.com [ preferatul meu ]
wapday.com
wapcorn.com
Mai e si sharemobile, mobileheart si mobile9. Succes!
Funda? :3

| ArchWord explică (pentru Pusheen):

Da iti multumesc dar tipul telefonului meu nu il gasesc in niciunu' din site-urile tale daca m-ai putea macar ajuta sa ii gasesc numele mi-ar fi de mare folos daca ai nevoie de cateva poze anunta-ma

| Pusheen a răspuns (pentru ArchWord):

Cum sa nu ii sti numele? chiar nu se numeste nici cum?

| ArchWord explică (pentru Pusheen):

Cred ca ar fi numai si numai FERRARI? fiindca are logo-ul sau bateria are numele Ferrari si sunetul de pornire e motorul sau... dar nu gasesc nise aplicatii pentru el.

| Pusheen a răspuns:

Asta e telefonul? http://www.google.ro/......tp?/imgres
ai putea sa descarci orice poze de pe net si sa le bagi cu cablu de date, daca nu ai, chiar nu stiu :D trebuie sa ai ceva aplicatie pe telefon, daca nu, nu cred ca are deloc telefonul.

| ArchWord explică (pentru Pusheen):

Am aplicatia java instalata pe el dar nu stiu inca ce sa fac am cititor de carduri tot dar nu stiu ce aplicatii si la ce rezolutie rezista