| Kriss96 a întrebat:

Buna!
As vrea o metoda simpla, rapida si sigura pentru a face root si apoi unroot la un HTC one s. Dar metoda sa fie compatibila cu HTC one s!
Si as mai vrea sa stiu daca stiti pe cineva care se pricepe sa faca root/unroot la un telefon fara sa-l strice! Chiar si contracost daca e.
Funda!

Răspuns Câştigător
| xBlaise a răspuns:

Http://www.romaniagsm.ro/service-htc.html aici gasesti mai multe detalii

2 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Du-te cu incredere la un service autorizat costa cam 25-50lei

| Kriss96 explică (pentru xBlaise):

Si unde dau de un astfel de service?

| xBlaise a răspuns (pentru Kriss96):

Http://www.romaniagsm.ro/service-htc.html aici gasesti mai multe detalii