| Shara17 a întrebat:

As vrea s eu sa stiu care telefon este mai bun dintre Acer liquid z2 si galaxy s2... Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| Crazyeo a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy S2, pentru ca in general Samsung este mai bun.

| Shara17 explică (pentru Crazyeo):

Asa ma gandeam si eu, dar eram in dificultate pentru ca am deja un samsund galaxy i7500, imi fine happy mersi mult!

5 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Ai putea sa postezi in intrebare si niste poze cu acele telefoane? happy Nu le cunosc dupa nume! laughing laughing laughing

| bogdyronaldo99 a răspuns (pentru Iubareata22):

Esti un prost

| Iubareata22 a răspuns (pentru bogdyronaldo99):

Ce,ma? Vorbeste frumos! Te-am jignit si nu stiu eu?

| Iubareata22 a răspuns (pentru bogdyronaldo99):

Nici nu ma cunosti! Ce tupeu are!