| Bybybya a întrebat:

happy
Aş vrea să îmi iau un telefon, dar nu ştiu de care. Vreau să aibă Android, camera măcar de 5 MP, memoria RAM cel puţin de 768 MB şi să aibă un aspect plăcut. Ce îmi recomandaţi? În afară de Iphone-uri şi Galaxy S 3. _.
Eu mă gândeam la LG Optimus L9 sau Samsung Galaxy S Duos, dar nu sunt convinsă cât sunt de bune. Aştept părerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Samsung galaxy s duos este perfect pentru ceea ce vrei tu, crede-ma.Si pe deasupra poti baga 2 simuri in el.Cred ca este cea mai buna alegere. Funda?

| Bybybya explică (pentru Dheutsik):

Ă, da, cred că o să îmi iau S Duos. Mulţumesc pentru răspuns. happy

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkGhost a răspuns:

Daca nu vrei galaxy S3 ia-ti galaxy S4 laughing

| iesiacasa a răspuns:

Sall vrei telefon la 10 milioane cu procesor dual core 1.5si camera 8mp 4. 3inch marime se numeste Acer cloud mobile s500 (daca vrei sai faci comanda intra pe mobilissimo sper ca te-am ajutat apropo ram are 1 gb

| Bybybya explică (pentru iesiacasa):

Bună. Acer a fost primul la care m-am gândit, doar că nu ştiam unde să mai găsesc şi în caz că se strică am auzit că nu există piese pentru el. Au fost decât câteva mii, de încercare şi am auzit că vor să scoată acum altul mai bun. Oricum, mulţumesc mult.

| iesiacasa a răspuns:

Buna.fratele meu il are de 3 luni si merge foarte bine, daca o sa-ti cumperi galaxy sduos o sa-ti para rau ca are cineva din clasa si merge cam greu.tu fa cum vrei

| Bybybya explică (pentru iesiacasa):

Şi tatăl meu are şi i se închide mereu singur. Nu ştiu, poate a nimerit el unul mai prost, dar nu vreau să risc. Oricum, cred că o să mai aştept până apare celălalt şi văd atunci.

| TheDragos a răspuns:

Galaxy S II.S III...LG Optimus L9.L8...L7.Iphone 4

| Elenax3 a răspuns:

Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S2 sau S3 mini. LG-urile nu sunt prea bune. Am si eu dar se blocheaza si camera din fata nu face poze prea clare.