| JajaAliensHere a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Nokia Lumia 520. Am inteles ca e bun, mai ales pentru faptul ca are functia de smart shoot si e la un pret destul de accesibil. Ce spuneti? Merita sa-l cumpar? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita, e foarte ieftin pentru cum se misca si ce performante are

| ionutzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Am eu telefonul e bun filmeaza bine poze frumoase arata frumos ca telefon mie imi place sunt multumit de el bafta

| AndreeaRaluca18 a răspuns:

Este bun, desii nu este un telefon performant, iti poti descarca aplicatii cu usurinta insa camera nu este atat de buna si este simplu de utilizat.