| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un l7 pe eMag e 730 lei pe negru plus ca pot verifica pachetul pentru ca il voi ridica personal, iar pe alb e 750 de lei de pe Quickmobile, nu conteaza pretul pentru ca nici nu e mare diferenta si nu imi iau in fiecare zi telefon. La inceput voiam ala de pe Quickmobile pentru ca e pe alb si eu sunt fata dar apoi am auzit ca se murdareste mai usor si cred ca zgarieturile sunt mai evidente daca e alb si acum nu stiu ce sa aleg. Oricum pentru cel de pe al 2-lea site trebuie sa astept o saptamana caci acum nu-l au in stoc, dar nu e chiar o problema. Deci ajutati-ma sa aleg... ca nu stiu

1 răspuns:
| TellaPro a răspuns:

Dar care e diferenta daca e pe alb sau pe negru? De ce trebuie pe alb sa fie cu 20 lei mai mult? poate ca are ceva in plus.