| Adinutzzaa a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu ce parere aveti despre telefonul:Samsung Galaxy S3 MINI. Camera frontala este buna?
Vreau cat mai multe detalii. Vreau raspunsuri si de la cei, ce detin acest telefon

3 răspunsuri:
| MalevolentGirl a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 mini si este un telefon foarte bun. Singura problema este ca incarcatorul se strica foarte repede (la un moment dat nu vrea sa mai incarce. Multi prieteni care au avut acest telefon au avut probleme cu incarcatorul). Scuze daca nu te.am ajutat happy

| Adinutzzaa explică (pentru MalevolentGirl):

Dar camera frontala este buna? Face poze clare?

| MalevolentGirl a răspuns:

Da. Camera face poze foarte bune.