| sweetys a întrebat:

Buna! As vrea si eu o recomandare de telefon la nivelul lui Huawei nova t5. Si ca pret (max 1600lei) dar si ca specificatii: spatiu, memorie ram, rezolutie camere, incarcare rapida. Si sa aiba google play. Am nova t5 de cand a aparut si desi inca il mai duc balamalele a inceput sa se incinga foarte tare si la vara cred ca are sanse sa ia foc. M-am tot uitat pe eMAG dar nu ma atrage nimic.

2 răspunsuri:
| MandruMatei a răspuns:

Huawei are aplicatiile Google, se pot descarca de pe Appgallery. As recomanda sa ramai la marca asta. Poate sa iti iei Huawei P50 Pro?

| IonutBotez a răspuns:

Incearca sa cauti pe compari.ro daca vrei sa aiba si google play din start iti spun sa te axezi pe Samsung, respectiv a34 5G varianta de 128GB, la bugetul cerut de tine, sper ca te-am ajutat happy