| annniiiiis a întrebat:

Buna,astazi aveam telefonul la incarcat si ma jucam pe el, si dintr-o data s-a auzit poc, s-a stins si nu se mai aprinde deloc, m-ati putea ajuta?

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Verifica daca bateria este umflata (nu ai spus ce telefon este, nu stiu daca ai acces la baterie). Incearca sa il bagi la incarcat si lasa-l mai mult timp. Pocnitul de la ce a fost? a ponit din interior sau difuzorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca telefonul era " fierbinte" cand te jucai pe el, posibil sa se fi ars bateria sau placa de baza, iti sugerez sa mergi cu el la garantie sau un service, acasa nu prea ai ce sa ii faci.

| naty1919 a răspuns:

A ars

| D3D3TPU a răspuns:

Nu mai poti face nimic, te inteleg, si eu am patit asta dar nu s-a mai putut face

| Raduradui a răspuns:

Ce telefon ai?