| Fetytza99 a întrebat:

Buna azi s-a luat semnal la telefon sa l-am stins sa-l aprind din nou si scria ca cartela sim nu este introdusa dar cartela este bagata dar nu stiu de ce nu merge un sfat va rog, apropo cand l-am stins am scos bateria asa fac de fiecare data

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Scoate iar cartela, bateria și bagă-le iar. Momentan am cartela într-un Nokia...și rămân fără semnal zilnic, îl și urăsc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bruscat telefonul fara sa-ti dai seama iar protectia acea care tine cartela este prea sensibila si din cauza asta se misca cartela

| Fetytza99 explică:

Nu intelegeti kartela am bagat-o in mai multe telefoane se tot la fel srika intruduket sim