| Anastasia324 a întrebat:

Cand imi incarc cartela(Vodafone 5/7euro)de fiecare data mi se consuma creditul in maxim 2-3 zile si de vorbit la telefon nu vorbesc mult, iar datele nici macar nu le folosesc, stiți din ce cauza ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca nu transformi creditul intr-o optiune, de ex. optiune cu x minute in retea, x minute in alte retele si pot fi si cate 1000 (sau nelimitat) de minute in retea de ex. 1000 de minute in alte retele, internet etc
Dar asa tu vorbesti direct de pe credit
Intreba data viitoare la magazinul de unde cumperi creditul cum sa faci sa ai minute, sa iti arate pe telefonul tau cum formezi ca sa alegi o optiune

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate nu este din cauza ca vorbesti mult, depinde si pe ce retea suni. Incearca sa activezi o optiune cu acei 5/7 euro. O sa se duca toti apoi, dar ar trebui ca toata luna sa poti sa vorbesti in limita optiunii active.

| Iote a răspuns:

Pentru ca folosesti creditul. Iar tarifele sunt mari.
Transforma creditul in minute folosind optiunea care te avantajeaza mai mult. Asa vei avea minute suficiente pentru o luna intreaga.