| Alexis7591 a întrebat:

Am cumparat acum o luna un smartphone UTOK 430Q (din magazin) Am cumparat o cartela, pe care am mai incarcat-o cu 7 euro.Nu am vorbit deloc, practic nu l-am folosit.Nu inteleg de ce mi se consuma creditul? Dupa parerea mea este un telefon destul de nereusit.Acumulatorul se descarca foarte repede (fara a fi folosit telefonul) nu tine nici macar 48 de ore.De ce se consuma creditul?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Ce vina are tel.ca fura aia din credit? Orice smart.consuma bateria cam in 24 ore.