| anonim_4396 a întrebat:

cand mi-am cumparat telefonul [Sony xperia M] avea android 4.1, i-am facut upgrade la android 4.3, daca ar fi sa ii fac resetare din fabrica, acesta va reveni la 4.1?

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Nu, nu revine. Revine la setarile android-ului 4.3 sau pe care l-ai instalat ultima data. Si eu mi-am facut update de la un 2.3.6 la 4.0 si i-am dat si un hard reset si nimic a ramas tot la 4.0. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Revine la setările din fabrică anulând toate descărcările tale, poze, numere de telefon, etc.
Pa, pa.

| Varsson a răspuns:

Da