| Alexandraa91 a întrebat:

Buna!
Care telefon ar fi mai bun: Akai Neo Gw4503 sau Utok 451d?
+Recomandati-mi, va rog un telefon bun: 4-4, 5 inch, camera pe fata buna si pretul sa nu fie prea mare...
Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| Gabriel124 a răspuns:

1-Allview P6 Life, Dual SIM.
2-Microsoft 535 Lumia, Dual SIM.
3-Gigabyte GSmart Arty A3, Dual SIM
Valoarea ar fi de 500 lei
Dar acum depinde de ce suma dispui.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege UTOK 451 D, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/962564,1039637

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Mai bine ai spune ce buget ai ca sa iti putem recomanda ce este mai bun.In ziua de azi numele marcii nu mai are importanta.Importanta este configuratia hardware a telefonului.

| danmidnight a răspuns:

Ce-s rahaturile astea...ia-ti ceva care sa dureze,ca de ex Sony,Samsung, Apple, ZTE, Alcatel, si lista continua!

| David_New_1992 a răspuns:

Îți iei unu dintre alea... Prima luna merg bine și după poți să-l arunci.
Ia-ți mai bine un Sony.

| Gabriel124 a răspuns:

Danutz poate fata nu isi permite cine este nebun sa dea 700 sau 1000 de euro pe un smartphone.
Asa ii recomandam un Samsung Grand 2 care este perfect parerea mea pentru o fata. Pretul ar fi undeva la 800 lei.

| MihaiEnescu a răspuns:

Un Allview P6 life, camera de 8 pe spate 2 pe fata la banii care ii dai merita...mai are unele bug-uri camera daca o ti pe ISO 200 pozele sunt bune, jocurile merg ceas azi am testat Modern Kombat 5 si merge perfect