| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Buna,ce inseamna achizitii in aplicatie? Adica, pot direct din aplicatie sa descarc altceva sau trebuie sa platesc ceva? Ma refer la aplicatia pentru mobil pixlr

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

Nu, nu mai platesti. Totul e gratis pana in punctul in care achizitionezi ceva din aplicatie. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| UnPisic a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic de pixlr dar de obicei achizitii in aplicatie inseamna ca daca cumperi ceva in acea aplicatie platesti bani reali ce se adauga la factura de mobil. (si de cele mai multe ori nu e chiar foarte ieftin.)

| AliceAliceAliceAlice28 explică (pentru UnPisic):

Si daca doar descarc aplicatia de pe magazin play si o folosesc ca atare fara sa mai descarc ceva din ea, mai platesc?

| UnPisic a răspuns (pentru AliceAliceAliceAlice28):

Nu, nu mai platesti. Totul e gratis pana in punctul in care achizitionezi ceva din aplicatie. Sper ca te-am ajutat happy