| Clauss_Clau_1997 a întrebat:

Buna ^^ ce parere aveti, sa-mi cumpar un note 3 sau iphone5S

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Note 3 clar superior Iphone. Performante superioare, display mare foarte clar, mai fiabil decat Iphone.

Răspuns utilizator avertizat
| pulx a răspuns:

Note 3 deoarece are Android si are procesor si ram mai mare ca la un 5s.

| paul9923 a răspuns:

Mai bine un note 3, ecran mare, te poti juca jocuri calumea, toata lumea cand vede un iphone e ceva de genu :wooaw asta il iau ca scrie iphone pe el, nu note 3 e Samsung si e ff bun

| Batgirl a răspuns:

Note 3.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Note 3 normal. Are ecranu mare este bun nu ca ridichia aia de iphone http://bit.ly/1ksPTvK

| smexhy a răspuns:

Daca vrei sa desenezi/ sa te uiti la videoclipuri mai mult/ ai mana mare si nu te intereseaza nimic in rest, atunci ia-ti note 3. Daca nu, iphone 5s.

| InSaNe_6155 a răspuns:

Clar 5s... e mult mai rezistent nu are aceleasi piese ca un note 3 dar se misca mult mai repede...

| 11190994 a răspuns:

Clar note 3, dupa parerea mea este in top 3 cele mai bune telefoane

| silviu252 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa iti cumperi un note 3!