| unu3doi2trei1 a întrebat:

Ce telefoane până în 1900-2000 lei bune, mă interesează să aibă ecran Amoled, performanță decentă și memorie de cel puțin 64gb, recomandați? Am acum un J5 an 2016 de aproximativ 3 ani și a venit vremea să fie schimbat, are 16 gb din care 8 gb ocupați numai de sistemul de bază; bine dar asta se rezolvă foarte ușor cu un card de memorie, problema este că nu nu le citește, se mișcă foarte încet și se blochează ca de exemplu într-un apel de video între mai mult de 2 persoane, camera este ok pentru gusturile mele, tot pentru gusturile mele ecranul este cam mic (5.2 inch), nu contează dacă are și 5g sau nu. Am menționat telefonul curent nu pentru a mă plânge de el, ci pentru un termen de comparație. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixel 3 XL

| morfeo a răspuns:

Cu 1600 leu este pe eMAG Samsung Galaxy A71, e o bomba de telefon mid-range. Nu cred ca gasesti ceva mai bun de atat

| Focutza a răspuns (pentru morfeo):

Exact a71 voiam sa ii recomand si eu. e super bun la pretul ala!

| Răzvi42 a răspuns:

Jur,a71 voiam sa zic si eu laughing pe asta il am de vreo 6 luni si tine bateria si acum ca la inceput. Are display de 6.7 ", 4 camere care fac niste poze super, mai ales modul macro te da pe spate. Tine bateria 8 9 ore de stat continuu pe el dar daca stai mai putin pe el il incarci la 2 zile.il recomand.