| Maria_Denisa_2000_nfWp a întrebat:

Bună, ce telefoane recomandați pana în 700 de lei? Voiam sa Samsung a21 dar am auzit niște păreri proaste! Ce îmi recomandați!?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce pareri proastea? happy

| Maria_Denisa_2000_nfWp explică (pentru DoarBogdan):

Ca nu tine bateria ca se încarcă greu aplicațiile ca nu sunt bune culoariile sau ceva de genul și etc nu le înșir acum!

| siriusblack98 a răspuns:

Huawei Y6P. Este 500 de lei nou. Vezi ca nu are Google services dar le poti instala tu. Este foarte simplu.

| AllexXtreme a răspuns:

Eu am a21s si imi place foarte tare e un telefon bun se incarca rapid tine bateria foarte ok si stau pe el toata ziua.

| NevverGhost a răspuns:

Iphone 12 pro max

| Maria_Denisa_2000_nfWp explică (pentru NevverGhost):

Mi-l vinzi tu cu 700 de lei? As fi ft bucuroasă?

| andreiscripcaru a răspuns:

Eu am Samsung a 21s are 4 camere și un ecran mare
Eu ti-l recomand are încărcare rapidă intr-o ora-o ora jumate iar bateria tine 6-7 ore mie așa imi tine la orele on-line
Este foarte bun