| dyadyanadya a întrebat:

Niște păreri despre Samsung S2?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Un telefon destul de vechi, la vremea lui era un super telefon. Daca il folosesti doar pentru facebook si browsing inca mai face fata.

| Anonimuserr a răspuns:

La vremea lui a fost bun acest Samsung Galaxy S2, îl mai am şi acum. A fost cel mai bun smartphone al anului 2011. Acum nu cred că mai valorează mult maxim 700 RON. Dar cu 1000 RON acum îţi iei smartphone cu 4 nuclee şi ecran mult mai clar. Acum este depăşit mult. Acum în 2016 device-ul de top al celor de la Samsung este Samsung Galaxy S6 şi Edge-ul.

| Eastwood a răspuns:

Poftim aici : Pareri pro:
– Are una cele mai bune caracteristici hardware de pe piata;
– Durata de viata a bateriei decenta (10-12 ore la o utilizare intensa cu wi-fi);
– Comenziile vocale care functioneaza bine;
– In ciuda ecranului de 4.3 inchi are dimensiuni comode si nu ii simti prezenta in buzunar;
– Unul din cele mai subtiri smartphone de pe piata;
– Cel mai rapid smartphone;
– Camera foto / video exceptionala (vezi galerie foto video)

Pareri contra:
– Construcţie lipsită de accente metalice
– Se incalzeste foarte mult daca joci un joc HD.
– capacul de la baterie foarte incomod cand vrei sa schimbi cartela sim.
– GPS-ul se conecteaza destul de greu.
– Cartela microSD nu poate fi schimbata cu telefonul pornit.
– sunetul este destul de slab, se putea si mai bine.

| DarkChocolate94 a răspuns:

Hei. Este fain, am avut. Are multa memorie interna, este organizat, te va tine cativa ani buni.e un smartphone super ok. Nu stiu ce sa-ti mai zic. L-as recomanda oricuiwinking

| sabinn21 a răspuns:

Contrabig grinaca ai versiuna cu android 2.3.6 se va misca îngrozitor nu iti vor rula bine sau deloc unele jocuri aplicații nu imi place ca are memoria ram prea mica