| kiche a întrebat:

Ce telefon e mai bun?
Huawei U8850 sau Samsung galaxy young
Vreau sa il folosesc si in jocuri si net care isi face treaba mai bine?
Si care e mai bun? adica sa nu se strice in 2 luni.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Cu toate ca telefonul Samsung Galaxy Young este mai popular decat Huawei U8850, iti recomand sa mergi pe mana celor de la Huawei. De ce? Simplu. Modelul lor este mult mai bun, in comparatie cu celalalt model prezentat de tine, al celor de la Samsung, si este exact ceea ce ai nevoie. Nu vei fii dezamagita!

| kiche explică (pentru Ronnix):

Se pot muta jocurile si aplicatiile pe card la telefonul Huawei?

| Ronnix a răspuns (pentru kiche):

Da, se poate face acest lucru.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Huawei U8850 Vision, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_1783.php

Toate cele bune.

| maryusmono a răspuns:

Din teste acesta pare a fi mai bun: http://bit.ly/12htE4v